Факультет підготовки іноземних громадян

Вінницького національного медичного університету ім. М. і. Пирогова

Інформація щодо відвідування занять на клінічних кафедрах

Щоб відвідувати заняття у лікарнях, студенти повинні мати при собі паперовий сертифікат вакцинації вакциною, визнаною ВООЗ, або від сімейного лікаря про вакцинацію від Covid-19 в Україні.

1. Студенти, які вакцинувалися на батьківщині визнаною ВООЗ вакциною, повинні надати копію сертифікату до деканату та пред’являти на клінічних кафедрах.
  2. Студенти, які вакцинувалися вакцинами, що не визнані ВООЗ, можуть зробити аналіз визначення антитіл IgG на Коронавірус (S спайкового білка SARSCoV-2, кількісне визначення), що буде визначати наявність імунітету до вірусу. За наявності антитіл (результат позитивний) ревакцинацію робити не потрібно. За відсутності антитіл (результат негативний), потрібно зробити ревакцинацію.

Результат надати до деканату та пред’являти на клінічних кафедрах.

1. У разі відсутності сертифікату про вакцинацію, студент повинен сдавати ПЛР тест або імуноферментнийний аналіз на IgM щомісяця!

Або звернутися до свого сімейного лікаря з приводу вакцинації.

Інформацію слід надати до 03.09.2021.

1. Студенти, які отримали лише першу дозу вакцини, повинні пред’явити довідку із місця вакцинації з інформацією про назву вакцини і дату вакцинування. Таку довідку отримують тільки за вимогою.

30.08.2021
Дружественный визит делегации Египта
25 Жовтня 2016

5 Мая  Университет посетил Чрезвычайный и Полномочный Посол Арабской Республики Египет в Украине Усама Тауфык Юсеф Бадр.  После встречи с ...