• Português
  • Українська
  • Español
  • Français
  • English

Faculty of Foreign Citizens Training

Вінницького національного медичного університету ім. М. і. Пирогова

Інформація про Вінницю

vinn

Вінницька область

Вінніцка область була утворена 27 лютого 1932 року. Вона розташована в Центральній частині правобережної України і складається з 27 районів. Площа становить 26500 км (4,5% від території України). Населення області – 1,815,000, в тому числі міське населення – 882,000 чоловік. Вінницька область розташована в лісостеповій зоні, в межах Подільської височини. У регіоні є 230 річок, кожна з них – більше 10 км в довжину, дві найбільші – Південний Буг і Дністер. Клімат – помірно-континентальний з м’якою зимою і теплим вологим літом. Вінницька область має потужний агропромисловий комплекс.

У Вінниці та Вінницькій області є 5 вищих навчальних закладів, 453 медичних установи, 31 курорт, 20 музеїв, 2 театри, багато кінотеатрів і культурних центрів. Великою популярністю користується музей всесвітньо відомого хірурга М.І. Пирогова, його забальзамоване тіло покоїться в усипальниці поруч з музеєм.

Вінніця

Вінніця є адміністративним, економічним, культурним обласним центром України. Місто розташоване на берегах річки Південний Буг,  у 260 км на північний захід від столиці України – Києва (в 3 годинах їзди поїздом або автотранспортом, 6 годин – до Одеси та Львова). Місто пов’язане залізничними і повітряними шляхами із Західною Європою й іншими країнами світу.

Середня температура взимку -5 – -10 C нижче нуля, влітку зазвичай +22 – +27 C вище нуля.

Вінниця відома як студентське місто України. Воно пишається такими відомими вищими освітніми закладами як Вінницький національний медичний університет, Вінницький національний технічний університет, Вінницький державний педагогічний університет, Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, Вінницький національний аграрний університет.